Головна > Все новости > Активисты района > Лідерка “Слуги народу” Шуляк увірвалася в шпиталь до пораненого на війні київського активіста із звинуваченнями через містогвлатівний законопроєкт №5655

Лідерка “Слуги народу” Шуляк увірвалася в шпиталь до пораненого на війні київського активіста із звинуваченнями через містогвлатівний законопроєкт №5655

Народна депутатка та голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк на днях увірвалася в шпиталь до пораненого на війні київського активіста та правозахисника Олега Симороза із звинуваченнями через містогвлатівний законопроєкт №5655. Нардепку не зупинило навіть те, що воїн втратив обидві ноги і знаходиться у важкому стані.

Про це стало відомо з повідомлення Олега Симороза.

“Минуло три дні, але мені досі складно повірити, що голова правлячої партії “слуг” увірвалася до мене у військовий госпіталь, щоб з’ясовувати стосунки з військовослужбовцем, який залишив свої дві ноги на Донбасі й перебуває у важкому стані. Але це сталося! Одразу спростую можливе “алібі” пані Олени Шуляк, що начебто – це не було з’ясовування стосунків, а вона просто раптом вирішила мене провідати. Мою маму найбільше здивувало навіть не те, що голова правлячої партії не поцікавилася тим, чи може потрібна якась допомога (ми б у таких людей допомогу й так би не брали), а що вона навіть не запитала про моє самопочуття й чи взагалі я маю змогу з нею розмовляти в той момент, коли вона прийшла. Прийшла без жодного дозволу чи навіть попередження мене чи моїх близьких”, – розповів Симороз.

Симороз повідомив, що голова партії “Сліга народу” Олена Шуляк мала претензії к допису, у якому він критикує законопроєкт №5655.

“На злодії шапка горить”, так виглядає цей випадок, коли лобістка будівельної мафії прибігає у військовий госпіталь з’ясовувати стосунки, після того, як мій допис про її антинародний законопроект і домовленості з ОПЗЖ широко розійшовся в соціальних мережах Їхавши сюди, вона напевно сподівалася, що оскільки я тяжко поранений, то голова у мене “не варить”, а тому можна буде спокійно вішати мені локшину на вуха, а потім розповідати громадськості, що “все нормально, я йому все пояснила, й він все зрозумів”, – написав воїн.

“Як юрист і людина, яка до 24.02, разом зі своїми побратимами з Народовладдя, віддавала дуже багато часу й сил на боротьбу з кличківською будівельною мафією в Києві, я звернув її увагу на кілька показових моментів: як цей злочинний законопроект знівелює мою боротьбу за збереження берегів Дніпра, як вона проштовхнула його на комітеті й у сесійні залі голосами ОПЗЖ і як вона проігнорувала зауваження НАЗК. У відповідь вона почала просто банально брехати мені в очі й намагатися зробити з мене дурня. Більше того, вона навіть набралася нахабності натякнути, що я у когось взяв гроші за свій резонансний допис про неї! Голова правлячої партії “слуг” напевно думає, що поки в країні йде війна й увага суспільства зосереджена саме на війні, то за зачиненими дверима парламенту, можна спокійно, безкарно й кулуарно, разом із зрадниками з ОПЗЖ протягувати антинародні закони для своєї особистої вигоди”, – повідомив Симороз.

Правозахісник зазначив, що петиція, яка закликає Президента ветувати цей закон набрала вже понад 42 тисячі підписів при необхідних 25. 

“І я особисто звертаюся до Президента України й закликаю Володимира Зеленського накласти вето на цей антинародний закон 5655. Зрозумійте, будь ласка, що Ви вже маєте дати обов’язкову відповідь на петицію, й ця відповідь офіційно зафіксує Вашу ОСОБИСТУ позицію й чітко покаже на чиєму Ви боці. Щиро сподіваюся, що Ви будете на стороні українського народу, а не купки олігархічних злобудовних ділків!”, – закликав Симороз.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук закликає переглянути прийнятий Верховною Радою (ВР) напередодні законопроєкт, що фактично позбавляє місцеву владу й державні органи контролю над діяльністю приватних забудовників. Наразі “переглянути” проєкт закону №5655 можна тільки в один спосіб: переконати президента Володимира Зеленського накласти вето на прийнятий Радою документ, щоб він не став чинним законом. Зазначимо, що за цей містогвлатівний проєкт проголосувала місцева мажоритарниця Ольга Василевська-Смаглюк.

Наразі “переглянути” проєкт закону №5655 можна тільки в один спосіб: переконати президента Володимира Зеленського накласти вето на прийнятий Радою документ, щоб він не став чинним законом.

Зазначимо, за цей законопроєкт проголосувала мажоритарниця Ольга Василевська-Смаглюк, обрана від Бучі (96 округ).

Законопроєкт №5655 Рада прийняла в другому читанні та в цілому 13 грудня 2022 року.

Цей законопроєкт, зокрема, передбачає, що будівництво контролюватимуть не держава і не місцеве самоврядування, а самі забудовники. Й існує великий ризик того, що західні партнери не дадуть Україні жодного цента на відбудову після війни під таку системну корупційну оборудку.