Головна > Все новости > Активисты района > Лідери учнівського самоврядування, активісти громадських організацій сьогодні долучилися до толоки на річці Десенка

Лідери учнівського самоврядування, активісти громадських організацій сьогодні долучилися до толоки на річці Десенка

За ініціативи та участі першого заступника голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова сьогодні у районі проведено екологічну акцію з прибирання берегових смуг річки Десенка, віддалених природних об`єктів на території Деснянського району.

Лідери учнівського самоврядування та юні екологи школи № 247 на чолі з керівником екологічного гуртка Діаною Романюк та педагогом-організатором Оленою Заботкіною, працівники відділу контролю за благоустроєм Деснянської райдержадміністрації, активісти громадських організацій «Український екологічний союз» та «Незалежна країна» на чолі з Максимом Шахраєм та Олександром Гоцуляком, небайдужі мешканці району на чолі з Оленою Замятіною прибрали тисячі метрів берегової смуги, зібравши більше двох тонн сміття.

«Сьогодні ми зробили дуже корисну справу – прибрали частину берегової смуги річки Десенка. Впевнений наступного разу до толоки долучаться і ті, хто приїздить сюди на відпочинок, рибну ловлю. Ми показали хороший приклад. Вдячний кожному з вас за активну громадянську позицію», – зазначив Сергій Снопков.

Після толоки для всіх учасників було організовані пікнік, діти взяли участь у цікавих іграх. 

ФОТОЗВІТ