Головна > Все новости > Анонсы > Комунальні служби Деснянського району готові до різкої зміни погодних умов

Комунальні служби Деснянського району готові до різкої зміни погодних умов

За прогнозами Українського Гідрометцентру, 2-3 грудня у столиці очікується погіршення погодних умов. Так, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см, на дорогах ожеледиця.

Заступник голови Деснянської райдержадміністрації Владислав Сюр працює на випередження подій, тому сьогодні особисто проінспектував готовність комунальних служб до можливої різкої зміни погодних умов.

Так, він завітав на виробничу базу КП ШЕУ Деснянського району, де про готовність спецтехніки та особового складу доповів начальник підприємства Сергій Головченко. За його інформацією, наразі 38 одиниць спецтехніки готово оперативно усувати наслідки негоди, підприємство забезпечено необхідною кількістю паливо-мастильних матеріалів, заготовлено – 3764 т технічної солі, 288 т піскосоляної суміші, 4820,5 т піску, 20 т фракційних матеріалів та 370 одиниць шанцевого інструменту.

Також Владислав Сюр оглянув виробничу базу КП «Керуюча компанія…» Деснянського району, де зустрівся з першим заступником директора комунального підприємства Любов’ю Мнацаканян. За її інформацією, для прибирання прибудинкових територій 534 житлових будинків на підприємстві є 15 одиниць снігоприбиральної техніки, 4 автівки для посипання піскосоляною сумішшю внутрішньоквартальних проїздів та 518 робітників з комплексного прибирання. Робітники забезпечені необхідними інвентарем і спецодягом. Також заготовлено 180 т солі та 200 т піску.

Окрім цього, до сталого проходження осінньо-зимового періоду готовий й увесь особовий склад КП УЗН Деснянського району. До прибирання балансових територій підприємства буде залучень 6 одиниць спецтехніки, заготовлено 100 т піскосоляної суміші, 100 одиниць інвентарю для прибирання снігу.

Профільний заступник голови під час зустрічі з керівниками комунальних підприємств зазначив, що різка зміна погодних умов не має стати несподіваним сюрпризом для комунальних служб нашого району і вся спецтехніка та особовий склад вже має знаходитися на вихідних позиціях.

Довідково.

До інспектування також долучилися депутати Київради Михайло Буділов та Денис Попов, начальник Управління житлово-комунального господарства Юрій Рогатюк.