Головна > Все новости > Активисты района > Команда проекту №429 у Деснянському районі столиці розпочала збір голосів

Команда проекту №429 у Деснянському районі столиці розпочала збір голосів

За допомогою Громадського бюджету ініціатори хочуть встановити на місці радянських бетонних конструкцій сучасний дитячий майданчик із лавками для відпочинку та смітниками.

Двір, у межах якого розташовані дві багатоповерхівки та проживає більше 450 сімей, облаштовувався у середині 80-их рр. ХХ століття. Його інфраструктура фактично знищена, а старим майданчиком уже багато років ніхто не користується за призначенням.

Головною метою проекту є створення безпечного, цікавого та дружнього середовища для дітей. Окрім цього, команда, яка вперше бере участь у Громадському бюджеті, хоче довести собі, своїм рідним, друзям, знайомим та сусідам, що спільними зусиллями можна досягти успіху. Переконати людей, що давно вже час відмовлятися від принципу «моя хата – скраю» і почати користуватися громадськими інструментами впливу на розвиток рідного міста. Також хочеться надихнути киян на створення власних проектів і не соромитися починати з малого.

В боротьбі за голоси киян одна з членкинь команди вже другий день поспіль потрапляє під санкції Фейсбуку за «підозрілу активність», від іншої вже ховаються по офісу колеги по роботі, хтось розклеює оголошення на прилеглі до двору будинки, а хтось не цурається просити незнайомців проголосувати за проект в громадському транспорті.

Проект №429 «Реконструкція дитячого майданчика на вулиці Беретті 5» заслуговує на увагу та підтримку киян. Ця маленька мрія у великому дворі може стати реальністю та поштовхом для молодої команди на створення великих проектів міського значення.