Головна > Все новости > Активисты района > Коли твоєю роботою нехтують

Коли твоєю роботою нехтують

Продовжуємо серію публікацій про те, у що перетворюється Деснянський район.

Кожен з нас радіє перемогами та досягненнями на своїй роботі. Але нікому не хочеться, щоб його роботою нехтували. Наразі у нашому районі склалася така ситуація з титанічними зусиллями відділу з питань контролю за благоустроєм, транспортної інфраструктури та збереженням природного середовища і комунальних служб району з ліквідації стихійних навалів сміття.

Щодня вони виявляють та ліквідовують сміттєзвалища у паркових зонах, на безбалансовій території, узбіччях доріг, у тих місцях, де раніше вони не утворювалися. Постає слушне запитання: «Сміття утворюється само по собі чи це справа рук мешканців району та столиці?».

Більшість працівників структурних підрозділів та комунальних служб мешкають в районі, тому ця тема особливо актуальна та болюча для них. Адже, хто, як не мешканець району буде дійсно вболівати за його майбутнє та докладати максимум зусиль для цього. І надзвичайно прикро розуміти, що це сміття – результат легковажності та ліні більшості людей, яким все рівно до навколишнього середовища, яким байдуже як вони живуть, які і далі продовжують засмічувати все навколо.

Стихійні навали сміття у нашому районі ростуть з великою швидкістю. Деснянський район перетворюється на смітник.

Шановні деснянці!

Ми з вами живемо у найкращому районі в столиці. І лише від відповідального ставлення до себе, оточуючих та природу залежить, який спадок ми залишимо своїм дітям та онукам. Цінуйте те, що маєте зараз!

One thought on “Коли твоєю роботою нехтують

  1. І третій момент: у Польщі були видавці, які взялися видавати книги, повірили в них і побачили потенціал. Коли випускали перші книжки Відьмака , ніхто не вірив в успіх. Їх розмели. Це була величезна робота Сапковського, він писав одну книгу на рік, він їздив на конвенти, і потім долучилися комікси. Потім був перший фільм, неуспішний, але про нього знову говорили, тобто Відьмак весь час перебував в культурному полі. Потім була гра, потім була ще одна гра, потім він написав чергову книжку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *