Головна > Все новости > Активисты района > Коли твоєю роботою нехтують

Коли твоєю роботою нехтують

Продовжуємо серію публікацій про те, у що перетворюється Деснянський район.

Кожен з нас радіє перемогами та досягненнями на своїй роботі. Але нікому не хочеться, щоб його роботою нехтували. Наразі у нашому районі склалася така ситуація з титанічними зусиллями відділу з питань контролю за благоустроєм, транспортної інфраструктури та збереженням природного середовища і комунальних служб району з ліквідації стихійних навалів сміття.

Щодня вони виявляють та ліквідовують сміттєзвалища у паркових зонах, на безбалансовій території, узбіччях доріг, у тих місцях, де раніше вони не утворювалися. Постає слушне запитання: «Сміття утворюється само по собі чи це справа рук мешканців району та столиці?».

Більшість працівників структурних підрозділів та комунальних служб мешкають в районі, тому ця тема особливо актуальна та болюча для них. Адже, хто, як не мешканець району буде дійсно вболівати за його майбутнє та докладати максимум зусиль для цього. І надзвичайно прикро розуміти, що це сміття – результат легковажності та ліні більшості людей, яким все рівно до навколишнього середовища, яким байдуже як вони живуть, які і далі продовжують засмічувати все навколо.

Стихійні навали сміття у нашому районі ростуть з великою швидкістю. Деснянський район перетворюється на смітник.

Шановні деснянці!

Ми з вами живемо у найкращому районі в столиці. І лише від відповідального ставлення до себе, оточуючих та природу залежить, який спадок ми залишимо своїм дітям та онукам. Цінуйте те, що маєте зараз!