Головна > Все новости > Анонсы > Коли введуть в експлуатацію другу чергу Центральної спортивної арени Деснянського району та побудують фонтани?

Коли введуть в експлуатацію другу чергу Центральної спортивної арени Деснянського району та побудують фонтани?

Реалізація знакових об’єктів Деснянського району перебуває під особистим контролем в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергія Снопкова. Сьогодні очільник району разом із начальником Управління будівництва, архітектури та землекористування Валентиною Кривошей, представниками КП «Ватутінськінвестбуд», підрядними організаціями перевірив хід робіт на об’єктах.

Так, за інформацією представника підрядної організації, наразі на Центральній спортивній арені по вул. Драйзера, 2-Б продовжується встановлення підсилюючих сіток баскетбольного та футбольного поля разом із м’ячеуловлювачами для того, щоб зберегти комунальне майно від руйнування та актів вандалізму. Також замовлені пожежні ворота розмірами 4*4 м, триває ремонт місць загального користування для людей з інвалідністю, процес отримання довідки про виконання технічних умов та підключення до технічної підстанції.

Очільник району доручив профільному управлінню взяти на особливий контроль отримання необхідної документації.

Під час огляду місць для буріння двох фонтанів у парку «Деснянський» Сергій Петрович поспілкувався з організаційних моментів проведення робіт з представниками генпідрядної організації та субпідрядника.

Зі слів представника субпідрядної організації стало відомо, що глибина свердловин буде 50 м і вони будуть симетрично розташовані по обидва входи у парк як зі сторони вул. Ніколаєва, так і з вул. Драйзера. Тимчасово буде облаштований паркан по радіусу 30 м у місці виконання робіт.

Просимо деснянців не зчиняти галасу та спокійно поставитися до тимчасових незручностей!

ФОТОЗВІТ