Головна > Все новости > Анонсы > Коли планують відкрити сучасний міжшкільний стадіон спеціалізованої школи №250 і школи №263 імені Є.Коновальця?

Коли планують відкрити сучасний міжшкільний стадіон спеціалізованої школи №250 і школи №263 імені Є.Коновальця?

Вчора в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков, заступник голови Ірина Алєксєєнко оглянули виконані роботи з капітального ремонту міжшкільного стадіону з біговими доріжками та спортивного майданчику спеціалізованої школи №250 і школи №263 імені Євгена Коновальця. Нагадаємо, що роботи розпочалися восени 2019 року, замовником ремонту виступає комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ».

Тривалий час міжшкільний стадіон перебував у занедбаному стані. На оновленому стадіоні облаштують поле з дренажною системою та сучасним комфортним штучним покриттям підвищеної стійкості, встановлять футбольні ворота. На стадіоні вперше з’являться бігові доріжки для професійного та любительського спорту, занять із легкої атлетики.

Крім того, на стадіоні буде облаштована яма для стрибків у довжину. Для занять на свіжому повітрі будуть встановлені спортивні тренажери. Окрім футболу, діти та дорослі зможуть грати на стадіоні у волейбол та баскетбол. Відповідно будуть облаштовані волейбольний та баскетбольний майданчики. Стадіон буде освітлений сучасним LED-освітленням, а безпеку підтримуватиме система постійного відеоспостереження.

Під час огляду об’єкту очільник району доручив наявні місця з ґрунтом на стадіоні замінити на ФЕМ покриття; передбачити огорожу та сітку між футбольним полем і майданчиком для гри у баскетбол і волейбол для уникнення пошкодження комунального майна; розглянути можливість виконавцю робіт пришвидшити темпи реалізації проєкту, за сприятливих погодних умов; отримати графік виконання робіт.

Фотозвіт

Джерело