Головна > Все новости > Київські підприємці створили паперовий фотоапарат для миттєвих знімків

Київські підприємці створили паперовий фотоапарат для миттєвих знімків

Компанія Jollylook, розташована у київському інноваційному парку, створила вінтажну екологічнуфотокамеру для миттєвих знімків, яка цілком виготовляється з переробленого паперу.

Про це «Вечірньому Києву» розповіла прес-служба інноваційного парку.

– Наші резиденти Jollylook створили екологічну старовинну камеру для миттєвих світлин. Жодної електроніки — папір, пара лінз і змінні картриджі на 10 фотографій, – йдеться у повідомленні.

Як розповів співзасновник та СЕО компанії Євген Іванов, їх вінтажна камера повністю виготовлена з переробленого картону та фанери.

– Вона є одночасно і навчальною іграшкою, і професійним інструментом. Тому що має купу налаштувань, фокусну відстань, вісім позицій діафрагми, ручну та автоматичну витримку,.. – пояснив він.

Працює камера так само, як і старі фотоапарати-полароїди. У апарат вставляється касета, після цього робиться знімок, потім потрібно покрутити спеціальну ручку — знімок проявляється і з’являється з отвору камери.

Розробники вважають, що вартість їх продукту у 69 доларів є доволі доступною.

Цікаво, що кошти для запуску проекту збирали на спільнокоштовій платформі Kickstarter, де за місяць вдалося залучити суму у 377 тис. доларів, що у 25 разів перевищило мету організаторів.

Джерело