Головна > Все новости > Анонсы > Кияни стануть помічниками Святого Миколая

Кияни стануть помічниками Святого Миколая

У столиці з 19 до 26 грудня стартує акція «Не забудь привітати». Волонтери-помічники Св. Миколая відвідуватимуть і вітатимуть юних киян – клієнтів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ) м. Києва.

Цікаво, що стати помічником Святого Миколая може кожен киянин, який «закінчить» спеціальну школу.

Зокрема, 10 грудня відбудеться навчальний семінар, де волонтери отримають спеціальні знання для адресного привітання, особливостей взаємодії із дітьми з інвалідністю, відпрацюють навички комунікації та анімації.

Як стати помічником Святого Миколая? 

  • Крок перший: заповни заявку.
  • Крок другий: пройди навчання у нашій «Школі волонтерів-помічників Святого Миколая».
  • Крок третій: завітай у гості до дитини та подаруй їй частинку власного тепла, ну і звичайно солодкий подарунок від Святого Миколая. 

Помічники отримають спеціальну форму та іменний бейдж. Усі подарунки для дітей надасть Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Загалом у рамках акції «Не забудь привітати» відбудуться новорічні вистави та вечірки для дітей і молоді з інвалідністю, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб (переселенців) у кінотеатрі «Київська Русь», де помічники Св. Миколая створюватимуть святкову атмосферу.

Нагадаємо, що 5 грудня – Міжнародний день волонтера.

Джерело