Головна > Все новости > Хід будівельних робіт з реконструкції школи № 23

Хід будівельних робіт з реконструкції школи № 23

В.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков взяв під особистий контроль хід будівельних робіт з реконструкції спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня з поглибленим вивченням англійської мови №23 у селищі Биківня. Кожний свій робочий день очільник району розпочинає з візиту до школи.

«Зараз триває третя черга реконструкції. Розпочато покрівельні роботи, роботи із заміни вікон. Третю чергу необхідно закінчити до нового року», – зазначив Сергій Петрович.

Третя черга реконструкції школи передбачає будівництво навчально-виробничого та спортивного блоку з басейном, облаштування ігрових спортивних майданчиків, благоустрій території.

Під час попередньої інспекції Сергій Снопков зробив зауваження працівникам підрядної організації і вже, під час сьогоднішнього візиту, усі недоліки робітниками були враховані та активніше розпочата робота щодо будівельних робіт .

Сьогодні керівник району поспілкувався з майстрами, поцікавився на якому етапі триває будівництво і що заважає прискорити будівельні роботи. Очільник району наголосив на важливості дотримання строків будівництва та стовідсотковому освоєнні бюджетних коштів, спрямованих на реконструкцію школи до кінця року.

Довідково.

Для створення належних умов для навчання та виховання учнів загальноосвітньої школи № 23 у с. Биківня проводиться реконструкція існуючої будівлі школи та будівництво нових прибудов для отримання повноцінної школи на 22 класи з наповненням класів по 30 учнів.

Реконструкція та добудова розділені на три черги. В ході першої черги побудовано блок «А», до якого з існуючої будівлі школи на навчання переведені учні молодших класів, побудовано актовий зал на 250 місць, малий спортивний зал, кабінет фізики, їдальня з кухнею.

Другий етап реконструкції – проведено внутрішні оздоблювальні роботи приміщень, санвузлів, облицювання гранітом сходових маршів, влаштовано підлогу та вхідну групу, проведено внутрішні інженерні мережі та монтаж освітлювальних приладів, закуплено меблі, обладнання та інвентар.

Введення в експлуатацію адміністративного блоку дозволило вивільнити приміщення учбових класів блоку «А», що дало змогу розвантажити кабінети початкової школи та поділити середню школу на три підгрупи для поглибленого вивчення англійської мови.