Головна > Все новости > Громадська рада при Деснянській райдержадміністрації прозвітувала про свою діяльність за червень-вересень

Громадська рада при Деснянській райдержадміністрації прозвітувала про свою діяльність за червень-вересень

Голова Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Артур Аракелян провів чергове засідання. До засідання долучився в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Сергій Снопков.

Під час зустрічі очільник розповів про першочергові пріоритети діяльності районної влади на найближчий час, подякував активній громадськості за злагоджену взаємодію та відповів на запитання представників інститутів громадянського суспільства.

Також учасники заслухали: звітну інформацію щодо роботи комітетів Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації за період з червня по вересень; про підготовку до проведення в районі загальноміського форуму «Велика столиця 2019»; про делегування представників ГР до народних депутатів, обраних від Деснянського району у якості помічників-консультантів; обговорення та формування списків представників до комітетів Верховної Ради України у якості експертів; про включення експертів до складу Громадської ради. Також учасники засідання вирішили організаційні питання святкування Дня захисника України. 

 ФОТОЗВІТ