Головна > Все новости > Анонсы > Факти проти паніки: в Україні розробили онлайн-курс про коронавірус

Факти проти паніки: в Україні розробили онлайн-курс про коронавірус

Prometheus та медична платформа INgenius підготували спільний курс, який розвінчує поширені міфи та надає достовірну інформацію щодо нової коронавірусної інфекції COVID-19.

У цьому курсі стисло та доступно викладені найважливіші факти, зібрані найавторитетнішими вченими та міжнародними організаціями охорони здоров’я.

Ви дізнаєтеся:

– Що наразі відомо про вірус – скільки він живе у повітрі та на поверхні предметів, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що робити, щоб убезпечити себе та близьких.
– Наскільки небезпечна коронавірусна інфекція? Вплив віку, статі, хронічних захворювань на тяжкість перебігу хвороби.
– Основні симптоми – коли залишатися вдома, а коли йти до лікаря.
– Ускладнення – від чого помирають хворі та як це лікують.
– Чим НЕ лікувати коронавірус.
– Кому не потрібна маска, а кому вона допоможе.
– Чи передається вірус від домашніх тварин, укусів комах та посилок з регіонів зараження.
– Основні протоколи дій у разі перебування з хворим на коронавірус.

Лектор курсу – Федір Лапій. Кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика. Член експертної групи МОЗ України «Інфекційні хвороби. Дитячі інфекційні хвороби. Паразитологія». Голова правління «Батьки за вакцинацію».

На платформі Prometheus курс буде доступний з 18 березня. Відеоматеріали курсу також будуть опубліковані на YouTube каналі INgenius з 23 березня.

Година часу, вкладена у проходження цього курсу, допоможе зберегти здоров’я вам та вашим близьким. Не панікуйте – навчайтесь разом із нами, поділіться інформацією з друзями та знайомими.

Джерело