Головна > Все новости > Активисты района > Дим вкрив небо біля Києва: що горить

Дим вкрив небо біля Києва: що горить

Поблизу столиці спалахнула масштабна пожежа.

Поблизу Києва спалахнула масштабна пожежа. Мешканці столичної Оболоні повідомляють, що з вікон квартир видно стовп диму, який піднімається в небо десь на лівому березі. Зазначається, що пожежа спалахнула у Вишгородському районі.

У ДСНС Київської області підтверджують ТСН.ua, що у Вишгородському районі зафіксоване займання.

«Горить трава поблизу села Новосілки. Орієнтовна площа займання — 4 гектари», — повідомили ТСН.ua у пресслужбі ДСНС Київської області.

Там додають, що на місці займання вже працюють рятувальники.

Нагадаємо, у Києві сталася стрілянина.