Головна > Все новости > Допомагають червонохрестівці

Допомагають червонохрестівці

Товариство Червоного Хреста України є надійним партнером та помічником держави у наданні медичної та гуманітарної допомоги під час збройних конфліктів та в мирний час.

Днями Деснянська організація Червоного Хреста передала функціональне ліжко для палати інтенсивної терапії Київського міського центру радіаційного захисту населення.

У Деснянській районній організації Товариства Червоного Хреста України чекають на вас!

Кожного вівторка та четверга ви можете здати аналіз крові на цукор. Також для малозахищених верств населення працюють банк одягу, масажне ліжко Нуга Бест, функціонує прокат медичного інвентарю – палиці, інвалідні візки, ролатори, безкоштовно можна отримати підгузки дитячі та дорослі.

У Школі першої допомоги формуються групи на тренінги, а також виїзні майстер-класи з першої допомоги в школах. Також Червоний Хрест приймає допомогу у вигляді речей, гігієни, продуктів харчування, чай, кава, солодощі для надання допомоги людям з обмеженими можливостями та пораненим у госпіталі.

«Запрошуємо до співпраці волонтерів для участі у благодійних акціях», – говорить голова організації Валентина Романюк.

Деснянська районна організація Товариства Червоного Хреста України знаходиться за адресою: вулиця Матеюка, 15, телефон для довідок: 518-54-27. Години прийому ‒ з 9:00 до 13:00.