Головна > Все новости > Анонсы > До кінця наступного тижня розпочнеться реконструкція третьої черги парку «Кіото»

До кінця наступного тижня розпочнеться реконструкція третьої черги парку «Кіото»

За сприяння Київського міського голови Віталія Кличка у Деснянському районі продовжується реконструкція нетипового парку для столиці – парку «Кіото». Ця зелена «оаза» виконана у найкращих традиціях японського стилю та стала не лише найулюбленішими місцем для відпочинку деснянців, а й багатьох киян і гостей міста. Довгоочікуване продовження реконструкції парку розпочнеться до кінця наступного тижня.

Про це сьогодні йшлося під час зустрічі голови Деснянської райдержадміністрації Геннадія Заболотного, народного депутата України Андрія Іллєнка, депутата Київради Михайла Буділова з представниками генерального підрядника та підрядної організації реконструкції третьої черги парку. Голова району оглянув візуалізацію об’єкту, дізнався про перелік запланованих робіт, обійшов територію майбутньої реконструкції. Під час обходу присутні обговорили можливість включення громадської вбиральні у третю чергу реконструкції, створення належних умов для охорони громадського порядку на території парку представниками «Муніципальної варти», максимально зручних велодоріжок для поціновувачів активного відпочинку.

Варто зазначити, що в рамках Меморандуму щодо забезпечення правопорядку та безпеки в Києві, вже декілька днів парк «Кіото» та парк з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича у цілодобовому охороняють представники громадського формуванням з охорони громадського порядку і державного кордону «Муніципальна варта». Заходи безпеки покликані унеможливити акти вандалізму та забезпечити правопорядок.