Головна > Все новости > Діана Попова відвідала майбутній «BiblioHub»

Діана Попова відвідала майбутній «BiblioHub»

Завершується реконструкція будівельного об`єкту «BiblioHub», який розташується у приміщенні колишньої бібліотеки для дітей № 115 по вул. Бальзака, 28.

Як триває реконструкція, чи дотримуються строки проведення капітального ремонту вчора перевірили директор Департаменту культури КМДА Діана Попова та начальник Управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Деснянської РДА Ігор Закомірний.

Так, вже завершено інженерні роботи, роботи з прокладання комунікацій, проводяться оздоблювальні роботи.

Довідково.

Проект «BiblioHub» розроблений за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та підтримки Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні бібліотека обслуговує 7 тисяч 850 користувачів на рік. Мета – створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення матиме два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також буде поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят, релакс-зону.

Тут будуть проводитися презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції, створять майстерні «Скарбниця творчих ідей», вивчатимуть іноземні мови, надаватимуть консультації для батьків від психологів, педагогів, медичних працівників, створять релакс-зону для відпочинку від буденних проблем.

Джерело