Головна > Все новости > Анонсы > Де у Деснянському районі можна зігрітися?

Де у Деснянському районі можна зігрітися?

Шановні мешканці Деснянського району!

Ускладнилися погодні умови!

Не будьте байдужими до тих, хто поряд і потребує нашої допомоги!

На території Деснянського району міста Києва у період ускладнення погодних умов у робочі дні функціонують пункти обігріву за такими адресами:

– вул. Беретті, 18, Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району, з 9.00 до 18.00;

– вул. Курчатова, 3-б, ЖЕД № 302, з 8.00 до 17.00;

– вул. Закревського, 29-а, ЖЕД № 305, з 8.00 до 17.00.

У період погіршення погодних умов, зокрема при різкому зниженні температури повітря, пункт обігріву за адресою вул. Беретті, 18, працює щоденно. Всі, хто потребує допомоги (в т. ч. безхатченки), мають можливість перепочити, зігрітися, випити гарячого чаю та, за необхідності, отримати теплий одяг.

Також у Деснянському районі працюють «банки теплого одягу», які наповнюються за рахунок допомоги благодійників та небайдужих людей:

– вул. Беретті, 18, на базі Територіального центру соціального обслуговування Деснянського району;

– вул. Матеюка, 15 на базі районної організації Товариства Червоного Хреста.

Зокрема, зараз проводиться прийом теплих речей та взуття від населення (вул. Беретті, 18, контактний телефон 533-72-51).

У разі виявлення осіб, яким необхідна вказана допомога, підкажіть адресу найближчого пункту, бо люди, задля яких власне й відкриті такі пункти обігріву, просто не мають можливості прочитати про їх розташування в інтернеті/газеті, на телебаченні.

Інформація, яку ви можете надати безхатченкам про місця можливого тимчасового притулку:

– Будинок соціального піклування за адресою: м. Київ, вул. Суздальська, 4/6;

– Київський центр соціальної адаптації престарілих, інвалідів та осіб, що не мають постійного місця проживання: с. Ясногородка, Вишгородського району, Київської області;

– пункт обігріву біля критого паркінгу центрального залізничного вокзалу поруч із готелем Ibis (можна переночувати та прийняти душ).

Надання підтримки безхатченкам посилить пожежну безпеку у Деснянському районі, оскільки значна кількість пожеж узимку виникає на горищах, у підвалах зазначеною категорією осіб.

Джерело: https://desn.kyivcity.gov.ua/