Головна > Все новости > Активисты района > Чому в Чорнобильській зоні подекуди безпечніше, ніж у київському метро: фізик здивував відповіддю > chomu-vnbspchornobilskij-zoni-podekudi-bezpechnishe-nizh-unbspkiyivskomu-metro-fizik-zdivuvav-vidpoviddju-efa3f72