Головна > Все новости > Анонсы > Чесно декларувати своє майно навчатимуть онлайн

Чесно декларувати своє майно навчатимуть онлайн

До уваги деснянців!

Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний онлайн-курс «Декларуй ДоброЧесно!», що навчатиме, як заповнити електронну декларацію правильно – з точки зору змісту та дотримання норм закону.
Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Цей курс допоможе опанувати практичні знання для роботи з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та для заповнення такими особами електронної декларації.

Зареєстровані слухачі отримають покрокову інструкцію із заповнення декларації та практичні поради, які зроблять процес декларування простішим, а також зможуть задати запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

Курс надасть слухачам роз’яснення з наступних актуальних тем:

– Що таке електронна декларація?

– Кому необхідно подавати електронні декларації?

– Як правильно заповнювати електронну декларацію?

– Як користуватися Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування?

Програму курсу та реєстрацію можна знайти за посиланням – https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+FD101+2018_T3/about.

Курс є повністю безкоштовним. Все що знадобиться слухачам – доступ до мережі на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій. Ті, хто повністю пройде онлайн-курс, отримають сертифікат.


http://desn.gov.ua/