Головна > Все новости > Частинка східного світу: футбол кореї не менш цікавий

Частинка східного світу: футбол кореї не менш цікавий

В рамках спортивного тура Корейської К-Ліги команда «Пхохан Стілерс» битиметься з «Пусан Ай Парк». 

«Пхохан Стілерс»: поза трійкою через гіршу різницю м’ячів

«Пхохан» провів дуже непоганий минулий сезон, «Стілерс» в результаті стали четвертими, хоча були дуже близькі до третього місця. З огляду на далеко не найсильніший склад «Пхохан» такий результат можна назвати відмінним. Поповнили ряди «Стілерс» в минулому гравець «Аньяна», колумбієць Мануель Паласіос, також відзначимо, що з нового сезону в цьому клубі виступатиме росіянин 28-річний Станіслав Ильюшенко, раніше «бігав» за «Дуйсбург». Тренер у «Пхохан» залишився колишній, 48-річний Кі-донг Кім, з яким «Стілерс» стали четвертими в минулому сезоні.

«Пусан Ай Парк»: друга команда К-Ліги 2

У сезоні 2019 року «Пусан» посів друге місце в регулярному чемпіонаті К-Ліги 2. Після 36-ти турів в активі «Пусана» виявилося 67 очок, майбутні гості поступилися «Кванджу», який в підсумку пробився до еліти безпосередньо, шість очок. З одного боку, не так вже й мало, з іншого боку, третя команда ліги, «Аньянг», програла «Пусані» 12 балів, а згодом, ще й матч плей-офф – повідомляє редакція meta-ratings.com.ua.

У міжсезоння клуб підсилився рядом вільних агентів, які грали, на вищому рівні. Також відзначимо, що в складі новачка еліти виступають три збірки, двоє південнокорейців і узбекістанец, є чотири футболісти юнацьких збірних команд і чотири легіонера. Крім узбекістанцев, Достонбека Турсунова, за «Пусан» «бігають» бразильці Ромуло, Жонатан Реус і Густаво Вінтесінко. Також не забуваємо, що незважаючи на статус новачка, «Пусан» є 4-кратним чемпіоном країни, володарем Кубка Південної Кореї і Кубка чемпіонів AFC сезону 1985/86.