Головна > Все новости > Будівництво загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні

Будівництво загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні

На порядку денному – будівництво загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні

Мешканці 20-го мікрорайону Деснянського району розпочали своє знайомство із новопризначеним у 2017-му році на посаду голови Деснянської райдержадміністрації Геннадієм Заболотним одразу із звернення. Один з пунктів – будівництво загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні.

Сьогодні за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та за сприяння керівника району Програмою соціального та економічного розвитку міста Києва на 2019-й рік у Деснянському районі передбачено будівництво загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні.

На якому етапі сьогодні знаходиться вирішення питання із будівництвом довгоочікуваної школи дізналися мешканці 20-го мікрорайону під час зустрічі із Геннадієм Заболотним, депутатами Київради Ганною Старостенко та Сергієм Майзелем, директором КП «Ватутінськінвестбуд» Олегом Воробеєм, представниками ПрАТ «ДБК – 4», Департаменту земельних ресурсів КМДА.

Так, за словами Олега Воробея КП «Ватутінськінвестбуд» спільно з Департаментом земельних ресурсів КМДА розроблено механізм переоформлення земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування загальноосвітньої школи у 20-му мікрорайоні на Деснянську райдержадміністрацію.

Також під час зустрічі мешканці підняли питання виникнення стихійного сміттєзвалища на території мікрорайону.

«Варто зазначити, що сміттєзвалища періодично утворюються на певних територіях та відповідно відсутнє цільове бюджетне фінансування на їх прибирання. Питання приведення зазначених територій до належного санітарно-технічного стану вирішується спільними діями відділу контролю за благоустроєм та збереженням природного середовища, КП «ШЕУ», КП «УЗН» та КП «КК» і на виконання доручення Київського міського голови Віталія Кличка усі сміттєзвалища будуть до кінця квітня ліквідовані», – сказав Геннадій Заболотний.