Головна > Все новости > Активисты района > Бої на Сумщині: військові ЗСУ відверто розповіли, чи є в регіоні росіяни

Бої на Сумщині: військові ЗСУ відверто розповіли, чи є в регіоні росіяни

Українські військові зупинили просування окупантів на Сумщині.

На Сумщині екіпажі важких бомберів 71-ї окремої єгерської бригади десантно-штурмових військ перейшли на цілодобовий режим роботи. Щільні ліси з ярами дають окупантам змогу потай наближатися до передових позицій наших захисників. І тоді на допомогу піхоті мчать «вампіри».

Діставатися до стартових позицій та міняти екіпажі на Сумщині — окреме смертельно небезпечне випробування. Транспорт нищиться або ламається. Тож нашим воїнам дуже потрібні пікапи. QR-код на ваших екранах — збір саме на пікап для них.

Про це йдеться у репортажі кореспондента ТСН Олександра Моторного.

Найперше завдання екіпажів важких бомберів — доправляти з максимально можливими точністю і влучністю все, що лише здатне зупиняти ворога.

71-ша окрема єгерська бригада українських десантно-штурмових військ зайшла на Сумський напрямок у травні одразу після виснажливих боїв на Донеччині.

Відпочивали його екіпажі, зізнається «Куратор», командир бригадної роти ударних безпілотних авіаційних комплексів, лічені години дорогою на північ. І щойно дісталися переднього краю, «вампіри» єгерів полетіли зупиняти окупантів.

«Якщо говорити, яку кількість противника було знищено у смузі відповідальності нашої бригади, то це, по суті, навєрно, два полки мотострілкові чисто знищеної піхоти. Тобто це тільки те, що підтверджено», — каже «Куратор», командир РУБпАК 710-ї ОЄБр ДШВ ЗСУ.

Всю весну й літо рашисти щосили сунули на Суми. На ділянку в північному українському прикордонні, між Степним і Миропіллям, штаб ворожого угруповання військ «Сєвер» кинув майже 50 тисяч штурмовиків. Головно полки з батальйонами елітної московитської морської піхоти та десантників, з величезною кількістю техніки, за шаленої підтримки артилерії з авіацією.

«Боксер» — пілот важкого бомбера 71-ї єгерської. Він разом з побратимами та своїми «вампірами» вже на Сумщині знищив не один десяток російських штурмовиків і спалив не одну ворожу бронемашину. Московити, напевно, вже бачили себе в обласному центрі, та ще за чверть сотні кілометрів до Сум єгері-десантники пліч-о-пліч з побратимами з інших підрозділів зупинили окупантів. Нині, кажуть пілоти українських бомберів, ситуація суттєво змінилася.

Ворожої техніки на Сумщині, принаймні у смузі оборони 71-ї бригади, кажуть наші воїни, не було вже багато тижнів поспіль. Натомість густі ліси з ярами, визнають українські військові, дозволяють невеликим штурмовим групам ворога підбиратися до передових позицій нашої піхоти.

Масштабне просування московитів на півночі станом на тепер українські воїни загальмували. Та ворога на Сумщині, визнають наші захисники, ще дуже багато.

Натомість цьогорічна рясна «зеленка», каже «Куратор», і на Сумщині, звісно, не за мить і не завтра, але невдовзі обов’язково опаде, і пілоти дронів саме на це й чекають.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням: «Перший скид — і БАХ!» Знищують ворожі ПОЛКИ! «Вампіри» змінили хід війни на Сумщині