Головна > Все новости > Автопарк медичного спецтранспорту столиці проходить необхідну дезінфекцію – Д.Загуменний

Автопарк медичного спецтранспорту столиці проходить необхідну дезінфекцію – Д.Загуменний

Комунальна організація «Київмедспецтранс», яка цілодобово забезпечує швидкими Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і всі заклади охорони здоров’я столиці, проводить належну дезінфекційну роботу для безпеки пацієнтів та фахівців. Про це повідомив керівник апарату КМДА Дмитро Загуменний.

«У «Київмедспецтрансі» забезпечені усім необхідним: і дезінфікуючими засобами, і засобами індивідуального захисту. Для працівників провели детальні навчання щодо правил поведінки в умовах реальної загрози ураження новим типом коронавірусу. До цього залучали профільних медичних працівників. Створено окремі підрозділи із необхідним складом та необхідною кількістю фахівців», – зазначив Дмитро Загуменний.

Він також додав, що транспорт миється та обробляється дезінфікуючими розчинами. А для недопущення занесення та поширення інфекційних захворювань на територію організації створено цілодобові пости.

«Звичайно, окрему увагу приділили захисту водіїв, які задіяні в переміщенні людей. Водії забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Крім того, вони проходять періодичний щодобовий огляд», – повідомив керівник апарату КМДА.

Джерело