Головна > Все новости > Активисты района > АНОНС! Пілотний проект Деснянського району з модернізації бібліотек – приклад для міста

АНОНС! Пілотний проект Деснянського району з модернізації бібліотек – приклад для міста

Пілотний проект Деснянського району з модернізації бібліотек – приклад для міста

Втілення проекту оновлення публічних бібліотек, перетворення їх на сучасні культурно-інтелектуальні центри та шляхи їх модернізації на прикладі бібліотеки № 115 Деснянського району, так званого «BiblioHub», стане темою прес-брифінгу, який відбудеться завтра, 27 вересня, о 15.00.

До участі у брифінгу запрошені:

• Валентин Мондриївський – заступник голови Київської міської державної адміністрації

• Ганна Старостенко – голова Постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту;

• Діана Попова – директор Департаменту культури КМДА.

Місце проведення: вул. Теодора Драйзера, 6, бібліотека № 115 Деснянського району.

Довідково.

Проект «BiblioHub» розроблений за ініціативи мера столиці Віталія Кличка та підтримки Київської міської державної адміністрації.

Сьогодні бібліотека обслуговує 7 тисяч 850 користувачів на рік. Мета – створити нову модель бібліотеки, змінити дизайн, опції та обслуговування читачів. Нині приміщення поділили на зони за сучасними стандартами. Це – відкритість, комфортність, креативність, мобільність, багатофункціональність, чіткість навігації по бібліотеці та безпека.

Приміщення має два поверхи: на 1-му – розмістяться абонементні зали та книгосховища, гардеробна та санітарні приміщення; на 2-му – читальні зали, ігрова кімната, адміністративні приміщення. «BiblioHub» також поділено на: зону сучасних комп’ютерних технологій, літературно-мистецьку зону, зону творчості, виставкову зону, зону вивчення іноземних мов, батьківську зону, розвиваючу зону для дошкільнят.

Тут проводитимуться презентації, кінопокази, вернісажі, фотовиставки, експозиції, створять майстерні «Скарбниця творчих ідей», вивчатимуть іноземні мови, надаватимуть консультації для батьків від психологів, педагогів, медичних працівників, створять релакс-зону для відпочинку від буденних проблем.