Головна > Все новости > 8-9 червня в Київ відбудеться наймасштабніша в Україні логістична виставка

8-9 червня в Київ відбудеться наймасштабніша в Україні логістична виставка

Запрошуємо Вас та Ваших колег відвідати 8-9 червня в Київ за адресою вул. Берестейська, 40-Б, ВЦ “АККО Інтернешнл” єдину наймасштабнішу в Україні логістичну виставку – ХXVIII День Логіста – Рішення у ланцюгах постачання, яка охоплює всі галузі логістики: міжнародні, регіональні логістичні компанії будь-якого рівня, у тому числі 3PL-оператори, компанії сектору “експрес-доставки”, транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складські оператори, митні брокери та учасники ЗЕД, постачальники IT-рішень для логістики та складського обладнання та інші учасники українського ринку логістичних послуг.

Партнери виставки

Генеральний партнер – COMARCH

Офіційний партнер з автоматизації та консалтингуConsulting for Retail

4PL логістичний партнер – Fair Logics

Міжнародний логістичний партнер –  Logistics Plus

Технологічний партнер з автоматизації логістики – Konsort

Глобальний логістичний партнер – Global Logistics

Партнер по Supply Chain Management – AMB Cloud

Міжнародний партнер з IT-рішень у сфері логістики – Wezom

Девелопмент партнер – Альтерра Груп

Партнер з впровадження Е-ТТНLinkos Group

ІТ-партнер – Спілка Автоматизаторів Бізнесу

Партнер з автоматизації та оптимізації адресних даних України та Європи – Direct Marketing Solutions

Головний партнер системних рішень для складської логістикиSKLAD SERVICE

Мультимодальний логістичний партнерNUNIT

Національний Логістичний Партнер УВК-Інтернешнл

Партнер – ЮК Міллер

Партнер з міжнародної доставки – Вестерн Бід Експрес

ІТ-Партнер – Consolid

Офіційний Партер з безпеки – Sheriff

Партнер – EDIN

Трансформаційний Партнер – YouCoach

На виставці збереться понад 1000 учасників!

Цей захід традиційно об’єднає представників галузі для вирішення всіх етапів ланцюга постачання, підвищення ефективності складської обробки товарів, транспортного та інформаційного забезпечення компаній, роботи з персоналом у логістиці, а також передачі логістичних бізнес-процесів на аутсорсинг.

Відвідувачі виставки – це директори з логістики, власники, генеральні та комерційні директори, керівники транспортної логістики, керівники складських комплексів і РЦ, IT-директори, фахівці з логістики, ЗЕД.

Ви зможете  відвідати 54 виставкових стенда рішень, послуг, обладнання та техніки для логістики та знайти для себе надійного партнера. Познайомитись з колегами по ринку та обговорити насущні питання логістики.

У рамках виставки відбудеться традиційна Конференція “Всеукраїнський День Логіста”, яка збере понад 250+ директорів транспортної, складської логістики та спеціалістів ЗЕД. Відбудетеся в тематичних сесіях:

  • оптимізація транспортної логістики;
  • практичний досвід, оптимізація складської логістики, готові кейси із впровадження;
  • ЗЕД: нові реалії міжнародної логістики;

Спікери конференції

8 ЧЕРВНЯ, ЗАЛ ОСНОВНИЙ (зона виставкового зала)

Модератор – Євген Нікушин, директор з логістики компанії FADO.

Андрій Мокряков, консультант аналітичного департаменту Pro-Consulting – Аналіз ринку логістичних послуг країни. Тренди, складності  можливості для України.

Геннадій Гриненко, директор з розвитку в компанії “Альтерра Груп” – Ринок складської нерухомості в умовах перебудови ланцюгів постачання.

Анна Васільєва, бізнес-консультант по рішеннях електронного документообігу COMARCH – Автоматизація повного ланцюга доставки  – від замовлення до платежу, включаючи транспортування (е-ТТН). Досвід світового лідера.

Світлана Корецька, керівник департаменту логістики, та Олексій Болтєнков, керівник департаменту клієнтського сервісу PepsiCo Україна – Перспективи відновлення ефективності логістичного ланцюга. Кейс PepsiCo Україна.

Володимир Адамов, керівник відділу WMS Consulting for Retail, та Олена Цимбалиста, директорка з логістики “Аврора” – Послідовність етапів розвитку логістики при масштабуванні мережі “Аврора”.

Борис Старинський, Founder ABM Cloud та CEO ABM Finance. Інвестор та co-founder 12+ успішних IT-стартапів у холдингу ABM Cloud Діджиталізація як мультиплікатор прибутку.

Денис Іванов, керівник команди впровадження електронних послуг Міністерства цифрової трансформації України – Сервіси для логістики: пришвидшення документообігу та економія бюджетів.

Василь Іздебський, експерт з IT-рішень компанії WEZOM – Переваги розробки індивідуальних логістичних ІТ-рішень.

Анатолій Мартинюк, керівник проєкту е-ТТН Linkos Group Product Owner веб-сервісу “СОТА” – Готові рішення для роботи з Е-ТТН від Linkos Group: “Сота кабінет Е-ТТН” та “Сота API Е-ТТН”.

Вікторія Наумчева, засновниця компанії Fair Logics – Мультимодальні перевезення: новий глобус України. Що змінилося і як ефективно працювати в нових логістичних ланцюгах.

Вікторія Ільченко, аналітик ГС “Спілка Автоматизаторів Бізнесу” – “Огляд програм автоматизації бізнесу для досягнення кращої ефективності логістичних процесів”.

Максим Пилипенко, директор з комунікацій Work.ua – Робота Є! Кому робити? Аналітика і тренди ринку праці України 2023.

Ірина Відловська, радник практики “Судові спори”, адвокат компанії “Міллер” – ТОП-5 юридичних питань логістичного бізнесу під ча воєнного стану.

Олена Григораш, СЕО Direct Marketing Solutions – Вплив дерусифікації на оптимізацію логістичних ланцюгів в Україні.

Олександр Радіч, представник компанії в Україні, директор з зовнішніх комунікацій ТОВ “Вестерн Бід Експрес” – Як українському бізнесу успішно продавати за кордон в умовах 2023 року. Практичний кейс.

Андрій Шапаренко, менеджер з інноваційних рішень Big Data, “Київстар” – Як змусити великі дані працювати на вас: кейси для логістики.

Евгеній Власенко, перший заступник директора “Епіцентру К” – Тренди в Logimat 2023.

Наталія Пуляженкова, директорка департаменту логістики компанії “Цитрус”? – Як зберегти команду в умовах тотальної економії витрат, скорочення об’ємів роботи і фонду оплати праці.

8 ЧЕРВНЯ, ЗАЛ “ЗЕД” (2-й поверх, “Червоний зал”)

Модератор – Валерій Губарєв, директор компанії “НЕЗАЛЕЖНА МИТНА АГЕНЦІЯ”.

Валерій Губарєв, директор компанії “НЕЗАЛЕЖНА МИТНА АГЕНЦІЯ”, радник Громадської Ради при Держмитслужбі України – Нові можливості для українського бізнесу. Огляд митних спрощень ЄС, які вже працюють в Україні.

Андрій Федькін, заступник генерального директора ТОВ “Епіцентр К” з митних питань – Досвід одержання дозволів на застосування транзитних спрощень, що запроваджені конвенцією про процедуру спільного транзиту 1987 року.

Кармазінський Олег, директор департаменту логістики ТОВ “ЮК-Дистрибьюшн” – Статистика, паніка, плани – доставка морем з Китаю в 2022-2023 роках.

Олексій Кучер, голова Державної регуляторної служби України – Регуляторні правила. Державні перевірки. Ліцензії та дозвільні документи.

Олександр Лазарєв, співголова митного комітету ЄБА – Без морі я авіа: як прокласти шлях для відправлення продукту за кордон.

Оксана Ніканорова, радник заступника міністра фінансів України з питань європейської інтеграції (на громадських засадах), співрозробник основного євроінтеграційного законодавства в митній сфері (Закони України №78-IX від 12.09.2019 щодо локального застосування NCTS; №141-IX від 02.10.2019 щодо запровадження програми АЕО, №2510-IX від 15.08.2022 щодо розширення системи митних спрощень та виконання більшої частини зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС в митній сфері тощо) – Митна євроінтергарція: вектор змін та можливості для розвитку Українського бізнесу.

9 ЧЕРВНЯ, ЗАЛ ОСНОВНИЙ (зона виставкового зала)

Модератор – Євген Нікушин, Директор з логістики компанії FADO.

Rosemary Coates (USA Kalifornia), засновник і виконавчий директор Reshoring Institute і президент Blue Silk Consulting. Консультант у сфері логістики вже 25 років, 80 клієнтів по всьому світу. Автор бестселерів на Amazon.com про управління ланцюгом поставок, в тому числі “Посібник із відновлення постачання” і “42 правила пошуку та виробництва в Китаї”, а також “Юридичний коваль – як уникнути суперечок у ланцюзі постачання та захист їх”. Свідок – експерт у судових справах, пов‘язаних суперечками щодо глобальних ланцюгів поставок. Член ради директорів Інституту Сан-Дієго і викладає стратегію глобальних ланцюгів поставок в Каліфорнійському університеті в Бреклі – Нові тенденції та виклики на міжнародному рівні логістики. Якими шляхами доцільно поставляти продукцію.

Євген Зборовський, голова Державної служби України з безпеки на транспорті – Електронні сервіси Укртрансбезпеки як важливий елемент в логістичних процесах перевізників.

Корзун Олександр, директор компанії ТОВ “ЛОДЖІСТИКС ПЛЮС” – Іноземні інвестиції в українську логістику в умовах воєнного стану.

Ткачов Валерій, заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ “Укрзалізниця” – Розвиток ЖД логістики в регіональному контексті: взаємодія між регіональними і місцевими компаніями та урядовими структурами з метою підвищення ефективності перевезення вантажів.

Олександр Шкуропатський, комерційний директор ТОВ “УВК-Інтернешнл” – Авіа доставка Китай – Україна у воєнний час.

Галина Черкашина, керівник складської логістики Prostor – Персонал складської логістики.

Сороківський В’ячеслав, комерційний директор асоціації KONSORT – 4 конвеєрні технології для логістики. Комплексні сортувальні лінії, що дозволять пришвидшити, автоматизувати та раціоналізувати ваші процеси у логістиці.

Юрій Зульфугаров, менеджер з заводської логістики ПрАТ “Карлсберг Україна” – Збільшення ємності складу та підвищення продуктивності за рахунок шатлової системи.

Євген Тромбола, директор департаменту продуктів, EDIN, та Юрій Свірський, CEO в SK Group EU, директор з логістики КФ “Ярич” – Комплексне рішення для логістів від EDIN ТА CONSOLID.

Денис Голець, комерційний директор N’UNIT/ ТОВ “НОВА УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ЗАЛІЗНИЧНО-АВТОМОБІЛЬНИХ ТЕРМІНАЛІВ” – Мультимодальні термінали як шлях до оптимізації існуючої логістики та створення нових ланцюгів постачання.

Ярослав Бендяк, керуючий партнер, керівник відділу автоматизації компанії SKLAD SERVICE – Приховані можливості складу. Потенціал для оптимізації ефективності, або як вичавити зі складу все.

Володимир Дудін, директор з логістики ТОВ “Луцька аграрна компанія”, “Володимир-Волинська птахофабрика”, ТМ” Епікур” та ТМ “Чебатурочка” – Холодна логістика під час воєнного стану.

Валерій Губарєв, директор компанії “НЕЗАЛЕЖНА МИТНА АГЕНЦІЯ”, радник Громадської Ради при Держмитслужбі України – Митна євроінтеграція та “Митний Безвіз” для України. Нові тренди та можливості розвитку ЗЕД. Як Українському бізнесу отримати європейські митні спрощення і переваги.

Володимир Чобан, директор департаменту логістики Coca-Cola HBC – Тренди в логістиці, клієнтоорінтованість і партнерство.

Марина Гревцова, керівник відділу ланцюгів постачання МХП – Ефективність складської логістики.

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватися можна за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ або за тел. +380 67 502-30-13.