Головна > Все новости > Анонсы > 4 травня у Деснянському районі триватиме традиційний сільськогосподарський ярмарок

4 травня у Деснянському районі триватиме традиційний сільськогосподарський ярмарок

За сприяння Київської міської та Деснянської районної в місті Києві державних адміністрацій з метою більш повного задоволення потреб споживачів столиці сільськогосподарською продукцією та продуктами її переробки, якісною плодоовочевою продукцією у районі постійно відбуваються ярмарки.

Відтак, 4 травня (субота), у Деснянському районі ярмарок відбудеться на:

– вул. Лифаря (в межах вул. Бальзака та просп. Маяковського).

На ярмарку споживачам будуть запропоновані різноманітні продукти харчування у широкому асортименті: картопля, овочі, фрукти, м’ясо та м’ясні продукти, риба та рибопродукти, цукор, борошно-круп’яні вироби, олія, мед, консервовані продукти та інші продовольчі товари від безпосередніх товаровиробників, підприємств харчової та переробної промисловості з різних регіонів України за цінами на 10-15 % нижчими від ринкових.

Зазначимо, що у зв’язку з проведенням продовольчого ярмарку у суботу, 4 травня 2019 року, у роботу автобусів маршрутів №№ 61, 98 буде внесено зміни.

Роботу маршрутів буде організовано за схемою:

·        рух автобусів маршруту № 61 буде організовано від вул. Радунської – вул. Градинська – вул. Бальзака (парна сторона) – Цвєтаєвої – просп. Маяковського – вул. Лифаря – вул. Закревського – вул. Драйзера – просп. Шухевича – далі за діючою трасою;

·        автобуси маршруту № 98 курсуватимуть від вул. Бальзака (парна сторона) – вул. Цвєтаєвої – просп. Маяковського – вул. Лифаря – вул. Пухівська – ТЕЦ-6;

Ознайомитися з роботою автобусних маршрутів ви маєте можливість на сайті www.kpt.kiev.ua у розділі ПАСАЖИРАМ: «Маршрути» та «Розклад руху».

desn.kyivcity.gov.ua/news/11767.html