Головна > Все новости > 11 днів на ліквідацію стихійного сміттєзвалища та придорожнього сміття по вулиці Пухівській

11 днів на ліквідацію стихійного сміттєзвалища та придорожнього сміття по вулиці Пухівській

Саме такий термін 6 березня поставив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний перед відповідальними виконавцями під час огляду вулиць Крайньої та Пухівської.

Після сходження снігового покриву на зазначених територіях «зарясніли» усі наявні недоліки благоустрою – придорожнє сміття та стихійне сміттєзвалище.
Геннадій Вадимович миттєво відреагував на звернення та надав ряд доручень відповідальним структурним підрозділам та комунальним службам, щоб кожен клаптик Деснянського району засяяв чистотою.

Нагадаємо, що у Деснянському районі триває і підготовка до весняних робіт, висадки квітів та озеленення Деснянського району.

Так працівники КП УЗН замінили урни та контейнери для сміття у парках «Молодіжний» та «Фестивальний»; провели вигрібання, вивіз сухого листя, рослинних залишків і сміття у парках Ніколаєва, з водними об’єктами вздовж просп. Шухевича, «Деснянський»,  по вулицях Шолом-Алейхема, Курчатова, проспекту Лісовому.

Щоб дерева були здоровими, охайними та красивими розпочато роботи із  санітарної та формувальної обрізки.

Фахівці КП ШЕУ Деснянського району провели роботи з ліквідації аварійної ямковості балансових вулиць і доріг ‒ по вул. Шолом-Алейхема та вул. Кіото.

Водночас, працівники КП «Керуюча компанія….» постійно прибирають балансові та прибудинкові території.

Кожного дня працівники комунальних підприємств Деснянського району прибирають територію Деснянського району від сміття та опалого листя.
Вони виходять  у парки та сквери, на прибудинкові території, зупинкові комплекси, узбіччя доріг, щоб за допомогою техніки, вручну прибрати сміття, залишки піскосоляної суміші, опале листя, рослинні залишки, випадкове сміття, пляшки і зробити наш район чистішим та світлішим.


desn.kyivcity.gov.ua