Головна > Все новости > Анонсы > 1 вересня розпочнуть навчання 37 тисяч школярів Деснянського району, з яких – 3810 – першачки

1 вересня розпочнуть навчання 37 тисяч школярів Деснянського району, з яких – 3810 – першачки

Активно готуються до нового навчального року та планують свою роботу педагогічні колективи закладів освіти Деснянського району.

Більшість районних закладів освіти, за бюджетні кошти, вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту та будуть готові до різних форматів навчання – виходячи з епідеміологічної ситуації.

Так, 1 вересня, розпочнуть навчання 37 тисяч школярів Деснянського району, з яких – 3810 – першачки.

Довідково.

Департамент освіти КМДА створив групу з фахівців, яка вже 7 серпня представить план дій щодо початку навчального року в школах. Місто напрацювало кілька сценаріїв відновлення навчального процесу з огляду на епідеміологічну ситуацію.

Цього року міська влада виділила майже чотири мільярди гривень на підготовку закладів до нового навчального року. Найбільше коштів – близько двох мільярдів – спрямували на ремонти в закладах освіти та на загальноміські програми.

Також цього року в Києві планують відкрити сім оновлених закладів освіти. Зокрема, три новозбудованих дитсадка та два – після повної реконструкції. Також мають завершити масштабні реконструкції з добудовами у двох школах.

Джерело